Ogłoszenia duszpasterskie 18.02 - 25.02.2018 r.

1. Trwamy w czasie Wielkiego Postu. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństw wielkopostnych:
 
  • w każdy piątek Droga Krzyżowa o godz. 17.30 (bezpośrednio po Mszy św.) i o godz. 19.30,
  • w każdą niedzielę na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17.30.
   
2. W środę msza wotywna do św. Józefa o godz. 17.00, po niej nowenna. Prośby można wrzucać do skrzynki. Serdecznie zapraszamy do tego nabożeństwa w intencji rodzin.
   
3. W naszej parafii trwają półkolonie dla najmłodszych. Dziękuję za współpracę wszystkim. W tym tygodniu będą następujące atrakcje. We wtorek kino zbiórka o godz. 8.45, w środę zajęcia artystyczne, w czwartek wizyta w Muzeum w Chęcinach i w piątek Dzień Pizzy. Kto by z rodziców chciał zapisać dziecko do Chęcin, proszę o kontakt ze mną.
   
4. Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 10.30. Serdecznie zapraszamy.
   
5. Parafia organizuje tradycyjny integracyjny wyjazd do Zakopanego w dniach od 15 do 17 czerwca. Zapisy do końca lutego. Koszt 350 zł.
   
6. Spotkanie dzieci przygotowującej się do I komunii św. odbędzie się 24 lutego w sobotę o godz. 17.00. Na Mszy będzie poświęcenie łańcuszków (obecność obowiązkowa).
   
7. Za zgodą Rady Parafialnej rozpoczynamy w naszej parafii na czas Wielkiego Postu naszą akcję „Dar serca”. Tym razem chcemy pomóc młodej osobie, która od dziecka jest chora na cukrzyce i jest po przeszczepie nerki. Osoba ta nie ma żadnej renty i emerytury. Dlatego kto by chciał wspomóc czyni to na dwa sposoby: wrzuca swoja ofiarę do puszki lub wpłaca na konto parafialne z dopiskiem „Dar serca”. Akcja trwa do 17 marca.

 

Wszystkim parafianom i gościom życzę błogosławionej niedzieli