Intencje mszalne 13.06.2021 – 20.06.2021 r.

Do użytku wewnętrznego

 

XI niedziela zwykła – 13.06

  8.00 – ++ Antoninę i Antoniego Hendzlów

  9.30 – 1. + Bogumiła Jaworskiego i ++ z roodziny Rumasów i Jaworskich

               2. ++ Zbigniewa Kowalczyka, Barbarę i Tadeusza Burasów i ++ Burasów i Szreków

 11.00 – 1.++ Henrykę i Stanisława Grabków, Mariannę i Józefa Błońskich,
                         Grzegorza Czarneckiego

               2. + Jacka Cygana – greg.

 18.00 – 1. ++ Antoniego i Józefę Grabków, Stanisława Kangiera i ++ z rodziny Kangierów

                2. + Dariusza Majchrzyka

 

Poniedziałek – 14.06 (wsp. bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika)

 17.00 – + Ewę Bielecką w 4-tą rocz. śmierci

 18.00 – 1. + Jacka Cygana – greg.

                2. + Barbarę Wójcik (zam. rodzina Wójcickich)

 

Wtorek – 15.06

 17.00 – 1. o Boże bł. dla Amelki z racji 11-tej rocz. urodzin

                2. o zdrowie dla Karoliny

 18.00 1.+ Jacka Cygana – greg.

                2. + Barbarę Wójcik (zam. rodzina Stępniów, Szwedów, Czubków i Smurzyńskich)

 

Środa – 16.06

17.00 – 1. o zdrowie i Boże bł. dla Wioletty

               2. + Jacka Cygana – greg.

18.00 – 1. + Barbarę Wójcik (zam. rodzina Purtaków, Solniców, Kamińskich i Purtaków)

               2. za parafian

 

Czwartek – 17.06 (wsp. św. Alberta Chmielowskiego, zakonnika)

 17.00 – 1. ++ Józefę i Antoniego Woźniaków

                2. o łaskę zdrowia i Boże bł. dla Wioletty

 18.00 – 1. + Jacka Cygana – greg.

                2. o Boże bł. i opiekę M. Bożej dla Aurelii z racji 70-tej rocz. urodzin,
                    17-tej rocz. urodzin Maksymiliana i 13-tej rocz. urodzin Mikołaja

 

Piątek – 18.06

17.00 – o Boże bł. dla wnuczki z racji 1-wszej rocz. urodzin

18.00 – 1. + Bogdana Kruszczaka (zam. siostra Ewa z rodziną i brat Jan z rodziną)

               2. + Jacka Cygana

 

Sobota – 19.06 

 16.00 – ślub Anety Szydłowskiej i Pawła Musiała

 17.00 – + Mateusza Marka

 18.00  + Jacka Cygana – greg.

 

XII niedziela zwykła – 20.06

  8.00 – ++ Zofię i Izydora Wójcików, Mariannę i Jana Kubickich i ++ z tych rodzin

  9.30 – 1. + Jarosława Korbę w rocz. śmierci

               2. ++ Krystynę Detkę w 2-gą rocz. śmierci, Dariusza Słonia w 1-wszą rocz. śmierci
                    i ++ z rodziny Słoniów

 11.00 – 1. + Genowefę Sikorę

               2. + Jacka Cygana – greg.

               Chrzest Ksawiera Żółcińskiego

 18.00 – 1. ++ Dominikę Bieniek, Zbigniewa Bieńka, Mariannę i Henryka Michtów

                2. + Antoniego Cioska