Wielki Post

włącz .

W naszej parafii podczas Wielkiego Postu odbędą się nabożeństwa:

  • Drogi Krzyżowej w każdy piątek o godz. 17.30 i g.19.30

  • Gorzkie Żale w każdą niedzielę o godz.17.30

Świetlicowy Bal Walentynkowy u Józefa

włącz .

Na zakończenie ferii zimowych wychowawczynie Świetlicy wraz z bratem Witkiem zorganizowali wielki bal walentynkowy. Każdy uczestnik zabawy wcielił się w wybraną przez siebie postać. Chcąc uczcić dzień św. Walentego wszyscy otrzymali miłe kartki z życzeniami. Oprócz tańców odbyło się wiele konkursów z nagrodami. Prawdziwym hitem okazała się konkurencja „Mąka wszędzie, co to będzie?” Na zakończenie wszyscy zostali nagrodzeni dyplomem i słodkim upominkiem.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć w galerii.

Ferie w Świetlicy „4 KĄTY u Józefa”

włącz .

W czasie ferii zimowych Świetlica „4 KĄTY” u św. Józefa zapewniła wychowankom wiele ciekawych atrakcji. Dzieci miały okazję uczestniczyć w warsztatach historycznych oraz ceramicznych zorganizowanych przez Ośrodek Myśli Patriotycznej i Obywatelskiej, spędzić czas w bawialni Happy Land, a także obejrzeć film w Multikinie. W Sieci Świetlic zostały zorganizowane bale karnawałowy i walentynkowy podczas których odbyło się wiele konkursów z nagrodami. Nie zabrakło również zabaw na śniegu, chociaż było go niewiele.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.

I turniej w tenisie stołowym o puchar proboszcza

włącz .

10 lutego (w poniedziałek) w świetlicy 4 kąty u św. Józefa odbył się I turniej w tenisie stołowym o puchar proboszcza. Drużyn zgłosiło się 3. Pierwsze miejsce zajął Maksym Hajduk, drugie Dominik Zapała a III Szymon Surowiec. Oprócz pucharu i medali, każdy uczestnik zawodów otrzymał nagrodę pocieszenia. Zwycięzcom gratulujemy - zapraszamy do galerii gdzie znajdują się zdjęcia z turnieju i nie tylko....

Oto zdjęcia z tego ważnego wydarzenia..

Bierzmowanie

włącz .

W zakładce dla bierzmowanych są podane terminy spotkań, jak również pytania do zaliczenia.