Wizyta Św. Mikołaja

włącz .

Dnia 6 grudnia przybył do nas Święty Mikołaj! Oczywiście prawdziwy! Najmłodsi uczestnicy sobotniej mszy roratniej oraz ministranci otrzymali wspaniałe prezenty, nawet ksiądz proboszcz zasłużył na drobny upominek, widocznie był grzeczny :)  Spotkanie odbyło się w naszej świetlicy, dzieci dobrze się bawiły, miały okazję porozmawiać ze Świętym, zaśpiewały mu piosenki, niektórzy nawet zatańczyli. Wizyta Mikołaja była bardzo miłą niespodzianką. Zapraszamy do galerii.

Rok Życia Konsekrowanego

włącz .

EWANGELIA, PROROCTWO, NADZIEJA

Papież Franciszek podczas spotkania z przełożonymi generalnymi instytutów zakonnych 29 listopada ubiegłego roku zapowiedział ogłoszenie Roku Życia Konsekrowanego. Rozpocznie się w I niedzielę Adwentu, 30 listopada 2014, a jego otwarcie będzie poprzedzone czuwaniem modlitewnym w Bazylice św. Piotra w dniu 29 listopada. Natomiast zakończy się 2 lutego 2016 r. uroczystą Mszą św. sprawowaną przez papieża. Hasłem Roku Życia Konsekrowanego jest „Ewangelia, proroctwo, nadzieja – życie konsekrowane w Kościele dzisiaj”.

Szlachetna paczka

włącz .

Pomagamy babci, która samotnie wychowuje pięcioro wnucząt: wnuczkę (18 l.), i 4 wnucząt (16 l.), (13 l.), (6 l.) (13 l.).

Potrzebujemy:

środki czystości: szampony, pasta do zębów, mydła

artykuły spożywcze: herbata, kawa

przybory szkolne: zeszyty, piórniki

obuwie: przede wszystkim sportowe: dla dziewczyny nr 41, chłopaki nr: 43,42,30,36

dresy spodnie: dla dziewczyny rozmiar: 170 cm, chłopaki: 170,158, 132, 146

inne: ręczniki, komplety pościeli

upominki: piłki nożne, klocki lego, krem do twarzy dla starszej osoby, BMW (miniaturka).

 

Kto nie ma głowy na zakupy, może przelać pieniądze na konto parafii z dopiskiem: SZLACHETNA PACZKA. Czekamy do 12 grudnia.

Nowe organy u Józefa

włącz .

Dnia 9.11.2014 w naszym kościele pojawiły się nowe organy, które były wypożyczone gościnnie przez firmę Johannus. Po każdej Mszy św. nasz organista p. Mateusz dał mini koncert dla wszystkich chętnych. W galerii zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tej uroczystości. A jeśli ktoś chce złożyć cegiełkę na nowe organy Vivo 150 to proszę o kontakt z parafią.

Program korepetycji

włącz .

J. ANGIELSKI

gr. p. Joanny w poniedziałek i we wtorek od godz. 15.00 do 17.00

gr. p. Iwony w środę od godz. 16.00 do godz. 17.00

J. NIEMIECKI

gr. p. Katarzyny w  sobotę od godz. 9.00 do godz. 10.00