Pielgrzymka do Sanktuarium w Kałkowie

włącz .

W sobotę 30 maja dzieci, które w tym roku przystąpiły do Pierwszej Komunii Świętej wraz z rodzicami i chętnymi parafianami uczestniczyły w dziękczynnej pielgrzymce do Kałkowa. Była uroczysta Msza Święta, zwiedzanie Sanktuarium i okolic, pokaz panoramy świętokrzyskiej obejmującej zarys historyczny naszego regionu oraz smaczny obiad. Zapraszamy do galerii.

Pierwsza Komunia Święta u Józefa

włącz .

17 maja w naszej parafii czternaścioro dzieci przyjęło po raz pierwszy Komunię Świętą. Zdjęcia z tego wydarzenia można zobaczyć w galerii. Zapraszamy.

Wizytacja kanoniczna O. Michele Piscopo

włącz .

Zapraszamy do galerii. Można tam zobaczyć krótką fotorelację z wizyty przełożonego generalnego Zgromadzenia Oblatów św. Józefa w naszej wspólnocie: czuwanie młodzieży, koncert w świetlicy oraz spotkanie z ministrantami.

Propozycje duszpasterskie

włącz .

Proponuję następujące propozycje duszpasterskie w naszej wspólnocie parafialnej. Za wszelkie uwagi, propozycje jak również nowe pomysły będę bardzo wdzięczny. Niech dom św. Józefa będzie naszym domem i aby każdy z nas brał czynny udział w budowaniu tego domu. ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY WSZYSTKICH!!!!!

  • Wyjazd dla najmłodszych do Bałtowa 7 lipca, zapisy do następnej niedzieli w świetlicy lub w zakrystii. Dzieci będą miały opiekę nauczyciel ze świetlic
  • Wyjazd dla młodzieży do Rusocina – odwołany brak chętnych.
  • W przyszłą niedzielę 7.06. na godz. 16.00 zapraszam chętnych do pomocy w zorganizowaniu festynu rodzinnego w parafii w lipcu.
  • Od lipca rusza parafialny klub piłki nożnej. Zapisy do końca czerwca. Treningi będą się odbywać dwa razy w tygodniu pod okiem trenera. Koszt uczestnictwa 50zł miesięcznie.
  • Na przełomie października/listopada chciałbym otworzyć naukę gry na gitarze, pianinie, nauka śpiewu, jak również nauka tańca jak również gimnastyka dla seniorów (wszystko byłoby płatne, czekam na uwagi, propozycję).

O. Michele Piscopo - przełożony generalny Zgromadzenia Oblatów św. Józefa we wspólnocie józefowej

włącz .

O. Michele Piscopo - przełożony generalny Zgromadzenia Oblatów św. Józefa we wspólnocie józefowej

Oto program wizytacji kanonicznej:

  • 13 maja środa godz. 19.30 modlitewne spotkanie dla ludzi młodych.
  • 14 maja czwartek godz. 16.00 spotkanie ze świetlicą 4 kąty u św. Józefa – program artystyczny. Zapraszam wszystkich którzy tworzą świetlicę, ministrantów też.
  • 14 maja godz. 17.00 uroczysta Msza św. dla parafian.  Po Mszy nabożeństwo majowe.

3 Kielecki Przegląd Form Teatralnych Świetlic i Klubów dla Dzieci i Młodzieży

włącz .

7 maja w czwartek wychowankowie naszej świetlicy wzięli udział w corocznym przeglądzie wszystkich kieleckich świetlic. Trema była spora, na szczęście każdy zdołał ją pokonać! Przepięknie zaśpiewali 10 piosenek. Wykonanie grupowe piosenki "Na raz, na dwa" okazało się wielkim sukcesem i dzieciaki odśpiewały ją ponownie kończąc cały przegląd. W galerii można zobaczyć naszych artystów, a już niedługo będzie można obejrzeć film i posłuchać wszystkich wykonań. Gratulujemy wszystkim wykonawcom !

Biskup Jan Piotrowski we wspólnocie Józefowej

włącz .

Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian, przyjaciół do naszej świątyni 3 maja 2015. O godz. 17.30 nasz ordynariusz ks. Biskup Jan będzie przewodniczył nabożeństwu majowemu a o godz. 18.00 odprawi Mszę św. w intencji całej naszej wspólnoty.

Serdecznie zapraszamy