Szkółka piłkarska

włącz .

Szkółka piłkarska u Józefa. Podczas wakacji program treningu jest następujący, we wtorki i czwartki:

  • Grupa młodsza o godz. 17.00
  • Grupa starszych o godz. 18.00. Informuję, że każdy może uczestniczyć w treningach w swojej grupie, są jeszcze wolne miejsca. Koszt uczestnictwa w treningach 50 zł na miesiąc od osoby.

 

Wycieczka

włącz .

Zapraszam serdecznie na wycieczkę do Pustelni Złotego Lasu w Rytwianach i  Baranowa Sandomierskiego (w programie m.in. zwiedzanie muzeum filmu Czarne Chmury, zamku i klasztoru). Wyjazd 8 sierpnia (sobota). Koszt 90 zł. Zapisy do 15 lipca.

ks. Roman

Msza dziękczynna na zakończenie roku szkolnego i akademickiego

włącz .

 25 czerwca 2015 o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza dziękczynna na zakończenie roku szkolnego i akademickiego. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą podziękować Panu Bogu za miniony rok szkolny i akademickich.

Serdecznie zapraszam

ks. Roman

Ulica Smolaka będzie miała chodnik

włącz .

Ok. 400 tys. zł kosztować będzie przebudowa ul. Smolaka w Kielcach. To niewielka ulica, tuż przy nowym węźle drogowym w Niewachlowie. Jej część zrobiono już w ramach budowy obwodnicy Kielc. Do przebudowy pozostał ok. 300-metrowy odcinek w granicach miasta, który jest w bardzo kiepskim stanie. Miejski Zarząd Dróg w Kielcach rozstrzygnął właśnie przetarg na wykonanie prac. Roboty ma przeprowadzić Kieleckie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych. Potrwają trzy miesiące. Oprócz nowej nawierzchni ulicy mieszkańcy zyskają także m.in. nowy chodnik, a także oświetlenie.

Serdecznie dziękuję tym, którzy podpisywali się pod petycją o oświetlenie naszej ulicy.

Dzień Matki u Józefa

włącz .

Dzień Matki w naszej parafii świętowaliśmy bardzo wesoło. Dzieciaki w świetlicy własnoręcznie uszyły dla swoich mam filcowe kosmetyczki oraz wykonały kolorowe laurki. Po nabożeństwie majowym w kościele odbył się koncert muzyczno-poetycki specjalnie dla wszystkich mam z naszej parafii w wykonaniu wychowanków świetlicy "4 KĄTY" u św. Józefa. Było bardzo uroczyście i radośnie. Zdjęcia z tego wydarzenia można zobaczyć w galerii. Zapraszamy!