Zakończenie ferii - jedno wielkie DZIĘKUJĘ

włącz .

  I tak dobiegły końca nasze wspólne ferie u Józefa. Dziękuję wszystkim za pomoc w organizowaniu tego czasu. Dziękuję Paniom: Annie, Ewie i Katarzynie za troskę i opiekę nad najmłodszymi. Dziękuję rodzicom za smakołyki, po prostu dziękuję wszystkim. Do zobaczenia podczas wakacji.

A teraz przemówią ci, którzy uczestniczyli w zajęciach:

 „W parafii św. Józefa na półkoloniach było świetnie, graliśmy w gry planszowe a Panie, które nas pilnowały były bardzo miłe. Ksiądz zabierał nas na zorganizowane wycieczki. Największą atrakcją z wyjazdów było Muzeum Leonarda da Vinci. Zobaczyliśmy tam jego różne wynalazki, np.: katapultę, maszynę latającą. Bawiliśmy się bardzo fajnie, ponieważ były tam ciekawe rzeczy takie jak np.: sprzęt do nadmuchiwane zdrowych i chorych płuc. Bardzo dziękujemy księdzu. P.S w piątek jest dzień pizzy, więc będziemy ją robić”.

 „Dziękuję Paniom i księdzu za zorganizowanie ferii, za różne wyjazdy i wspólną zabawę. Dziękuję za wszystkich miłych kolegów i koleżanki. Bardzo dziękuję za wspieranie nas. Pozdrawiam Panią Ewę, Anię i Kasię i księdza. Pozdrawiam również wszystkich kolegów i koleżanki. Za spędzenie z nami wolnego czasu. Będę wspominał te 2 tygodnie jak bardzo ciekawy czas”.

 „Dziękuję za tyle zabaw, za spędzenie ciekawie wolnego czasu, robienie masek, kurczaczków, króliczków i wiele innych rzeczy”.

 „Super Panie, fajne wycieczki, ciekawe zabawy. Mile spędzony czas”.

 „Dziękujemy, że mogliśmy spędzić tutaj ferie. Dziękujemy, też za to, że byliśmy na tych wszystkich atrakcjach. Było i zawsze będzie tutaj superowo. Dziękujemy za wszystko! Pozdrawiamy”.

 „Mieliśmy cudowne wyjazdy do kina, bawialni, w leśniczówce i w muzeum w Chęcinach. Najlepszy dzień był jak robiliśmy pizzę, To były cudowne ferie z Paniami: Anią, Ewą i Katarzyną”.

 „Dziękuję za miłą pracę, za fajne zabawy i fajne rzeczy plastyczne, muzyczne. Dziękujemy za wyjazdy. Bardzo lubimy wszystkie Panie i księdza. Dziękujemy za pizzę”.

 „Na świetlicy było fajnie a szczególnie gdy: malowaliśmy flagę, graliśmy w bilard i katana; robiliśmy czołgi z papieru; byliśmy w Centrum Nauki Leonarda da Vinci; kopaliśmy piłkę na boisku. Ale najfajniejszą rzeczą było, kiedy zawierzaliśmy flagę na maszt”.

 „Bawiliśmy się świetnie i poznaliśmy nowych kolegów i koleżanki. Byliśmy w bawialni, leśniczówce, w kinie i w Chęcinach. Bardzo dziękujemy księdzu Proboszczowi za wycieczki i nasze półkolonie w czasie ferii zimowych. Jeszcze raz dziękujemy”.

 „W parafii św. Józefa na półkoloniach było bardzo fajnie, były też dobre i fajne zabawy, spotkania z ciekawymi artystami. Ksiądz organizował nam też różne wycieczki. Opiekowały się nami również trzy miłe Panie. Wychodziliśmy na spacery i boisko. Dla mnie najlepsze było to jak robiliśmy pizzę. Zawsze będę wspominał ten miło spędzony czas. Mam nadzieję, że w wakacje też mnie rodzice zapiszą i że też będzie tak samo fajnie, miło i ciekawie”.

Zapraszamy do oglądania prac dzieci i zdjęć z ferii.