Pielgrzymka na kanonizację Jana Pawła II

włącz .

PIELGRZYMKA NA KANONIZACJĘ JANA PAWŁA II I JANA XXIII 24 – 29 kwietnia 2014 r.

1 dzień (24.04 – czwartek) – wyjazd z Łodzi godzina 20.00

2 dzień (25.04 – piątek) – w godzinach porannych nawiedzenie bazyliki Św. Antoniego w Padwie, zwiedzanie Padwy, spacer po starówce; Przejazd na nocleg nad morzem w Rimini (miejsce Cudu Eucharystycznego Św. Antoniego z Padwy i miejsce gdzie nawet ryby słuchały jego kazań).

3 dzień (26.04 – sobota) Po śniadaniu przejazd do Loreto (Sanktuarium Św. Domku, gdzie znajdują się trzy ściany Domu św. Rodziny z Nazaretu i polski cmentarz wojenny, gdzie znajdują się groby 1080 polskich żołnierzy, poległych w czasie II wojny światowej na froncie włoskim), następnie przejazd do Casci (Bazylika Św. Rity – patronki od spraw beznadziejnych, pamiątka po Cudzie Eucharystycznym, klasztor, w którym żyła święta i krzyż przed którym otrzymała stygmat na czole) Roccaporena (miejsca dzieciństwa i młodości św. Rity – dom rodzinny, kościół św. Montana - gdzie odbył się jej ślub i pogrzeby męża i dzieci, Lazaret – gdzie św. Rita, opiekowała się chorymi) Góra Scolgio (ulubione miejsce modlitwy Świętej) – nocleg pod Rzymem.

4 dzień (27.04 – niedziela) Po śniadaniu wyjazd do Rzymu; Udział w uroczystej mszy św. z kanonizacją bł. Jana Pawła II i Jana XXIII; Po zakończonych uroczystościach spacer po najstarszej części Rzymu – przejazd na nocleg pod Rzym.

5 dzień (28.04 - poniedziałek) – przejazd do Orvieto, nawiedzenie Świątyni, w której przechowywany jest Cud Eucharystyczny, spacer po starym mieście; wyjazd w kierunku Polski. Ewentualny, nocny spacer po starej części Wiednia.

6 dzień (29.04 – wtorek) – przyjazd do Łodzi, w godzinach popołudniowych.Organizator: ks. Piotr Pirek tel. 605 176 848 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. par. N.M.P. Królowej Polski Łódź, ul. Zgierska 230/232

Cena pielgrzymki: 1450 złŚWIADCZENIA:

Przejazd komfortowym autokarem (klimatyzacja, barek, video, wc, rozkładane fotele)

3 noclegi

Wyżywienie 2 razy dziennie w miejscach zakwaterowania (3 śniadań, 3 obiadokolacji)

Ubezpieczenie NNW i KL

Opieka pilota

Wstępy do zwiedzanych obiektów

Przejazdy komunikacją miejska

Wjazdy do miast

Opłaty autostradowe i parkingowe