Ogłoszenia duszpasterskie 05.04.2020 – 12.04.2020 r.

 

1. We wtorek nabożeństwo ku czci św. Józefa Marello o godz. 17.30.
   
2. W środę nabożeństwo ku czci św. Józefa Opiekuna Najświętszej Maryi Panny  17.30.
   
3. W Wielki Czwartek Msza Wieczerzy Pańskiej o godz. 18.00. Po zakończeniu Mszy Świętej Najświętszy Sakrament pozostaje w głównym tabernakulum; nie przenosi się Go do ciemnicy.
   
4. W Wielki Piątek liturgia Męki Pańskiej będzie o godz. 18.00. Wyjątkowo, ze względu na epidemię, nie ma ucałowania krzyża. Cześć krzyżowi oddajemy, przez głęboki skłon lub przyklęknięcie. Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 22.00.
   
5. W Wielką Sobotę nie będzie poświęcenia pokarmów. Wigilia Paschalna o godz. 18.00.
   
6. Msza Święta rezurekcyjna o godz. 6.00 bez procesji; będzie natomiast udzielone błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem. Wszystkie te zmiany w liturgii Wielkiego Tygodnia są według zaleceń zawartych w dekrecie naszego Ks. Bpa Ordynariusza.
   
7. Spowiedź przed każdą Mszą Świętą, a w Wielki Czwartek i Wielki Piątek od godz. 19.00 do godz. 22.00 z zachowaniem zaleceń związanych z epidemią koronawirusa (5 osób w kościele).
   
8. Serdecznie dziękuję paniom:Teresie Jołdzie, Aleksandrze Witkowskiej, Beacie Bazak,  Irenie Kangier, Wandzie Malec, Edycie Kobuc, Bożenie Korczyńskiej, Stanisławie Bazak i Małgorzacie Toporek oraz p. Andrzejowi Bazakowi za złożoną ofiarę pieniężną

 

Wszystkim parafianom i gościom życzymy błogosławionego tygodnia

 

Do użytku wewnętrznego