Pielgrzymka na Jubileuszowy Rok Miłosiedzia 2016

włącz .

PARAFIA ŚW. JÓZEFA OBLUBIEŃCA NMP W KIELCACH

PIELGRZYMKA NA JUBILEUSZOWY ROK MIŁOSIERDZIA 2016

TERMIN : 21-29 PAŹDZIERNIKA 2016

 

 

I dzień

Wyjazd z Kielc o godz.5.00 rano ,przejazd do Wiednia,wjazd na Kahlenberg- kawałka Polski w Wiedniu,gdzie Jan III Sobieski dowodził zwycięską armią nad Turkami,przejazd do centrum na objazd   bulwaru Ringstrasse - Opera, muzea, Parlament, Teatr nadworny, Ratusz, Uniwersytet, Park Miejski (z pomnikiem Johanna Straussa). Następnie spacer po starówce po przepięknych ulicach Graben, Kohlmarkt, Kärtnerstrasse,Hofburg –zimowa rezydencja Habsburgów, Katedra św. Szczepana.Czas wolny na starówce (dla chętnych obiadokolacja ok.15 euro), przejazd do hotelu w Wiedniu, nocleg.

II dzień

Śniadanie,przejazd do Włoch,przyjazd do hotelu w okolicach Rzymu,obiadokolacja ,nocleg.

III dzień

Śniadanie,wyjazd do Rzymu, zwiedzanie: Bazylika św. Pawła za Murami, msza św., Colosseum, Forum Romanum, Kapitol, Plac Wenecki, Usta Prawdy i Kosciół Santa Maria in Cosmedin, Wzgórze Aventyn:Ogród Pomarańczowy, Bazylika Santa Sabina, Bazylika Św. Aleksego, Watykan przez dziurkę od klucza. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

IV dzień

Śniadanie, przejazd na Watykan, msza św., zwiedzanie Bazyliki św.Piotra, przerwa na lunch, Muzea Watykańskie, przejazd do Bazyliki Santa Maria Maggiore, Bazylika św. Jana na Lateranie, Święte Schody, powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

V dzień

Śniadanie,wyjazd na Audiencję Generalną z Papieżem Franciszkiem ( jeśli będzie w Rzymie), przerwa na lunch, spacer trasa turystyczną: Zamek Anioła, Most Anioła, Plac Navona z Fontanna Cztrech Rzek, Panteon, Fontanna di Trevi, Schody Hiszpańskie, Plac Popolo, wyjazd z Rzymu na nocleg w okolicach Asyżu,obiadokolacja,nocleg.

VI dzień

Śniadanie,przejazd do Asyżu, zwiedzanie:Bazylika Św.Klary, Św.Franciszka, Plac Miejski i miejsca związane z życiem św.Franciszka, przejazd do Santa Maria degliAngeli, Porcjumkula, Ogród Różany, Transepto, msza św. Przejazd  do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

VII dzień

Śniadanie, przejazd do Padwy,nawiedzenie Bazyliki św.Antoniego,msza św.,wyjazd w drogę powrotną do Polski.

VIII dzień

Przyjazd do Kielc w godzinach popołudniowych.

 

Cena : 1420 zł plus 55 euro.

Cena zawiera:

Transport autokarem klasy lux

5 noclegów w hotelach *** , pokoje 2 i 3 osobowe 5 śniadań, 4 obiadokolacje

Ubezpieczenie NW i KL

Opiekę pilota, przewodników lokalnych, opłaty wjazdowe, bilety wstępów i zestaw słuchawkowy.

 

Zapisy do końca marca (wpłaty dokonywane są ratami).

Kontakt:

Ks. Roman Westwal osj

Tel: 509879308

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.