Plan wizyty duszpasterskiej 2015/2016 w parafii św. Józefa
WIZYTA DUSZPASTERSKA – KOLĘDA 2015/2016
Wtorek – 29.12. od godz.15.15
Ul. Łódzka nr parzyste – od p. Karyś do pp. Siciarskich
Środa – 30.12 – od godz. 15.15
Ul. Łódzka nr nieparzyste – od p. Surowiec do pp. Adach
Sobota – 2.01 – od godz. 12.30
Ul. Łódzka wokół Kościoła (pp. Detka – pp. Marek), ul. Lisia (pp. Michta – p. Skowron), ul. Łódzka koło Targów (p. Zbroińskiej – pp. Kwiatkowscy)
Poniedziałek – 4.01 – od. godz. 15.15
Ul. Pracowników Leśnych – ul. Gruchawka (od. p. Kołodziej do p. Liszek)
Wtorek – 5.01 – od godz. 15.15
Ul. Gruchawka – od pp. Jarząbek do p. Matanina
Środa – 6.01 – od. godz.15.15
Ul. Zastawie od Kamińskich do pp. Zapałów
Czwartek – 7.01 – od. godz.15.15
Ul. Zastawie od pp. Jakubowskich do pp. Cudzik
Piątek – 8.01 – od godz. 15.15
Ul. Łazy od nr 44 do 40 (pp. Lasek do p. Szczepanek) i Ul. Piaseczny Dół ( od pp. Bednarskich do pp. Radomskich)
Sobota – 9.01 – od godz. 9.00
Ul. Iglasta (od. P. Niemiec) ul. Zastawie p. Gołuch i ul. Kaczowa
Poniedziałek – 11.01 – od godz.15.15
Ul. Łazy nr nieparzyste od nr 3 do nr 37 (od. pp. Dudzic do pp. Jóźwik)
Wtorek – 12.01 – od godz. 15.15
Ul. Łazy nr parzyste od nr 40 do nr 12 ( od pp. Zalewskich do pp. Gardyńskich-Kieliś)
Środa – 13.01 – od godz. 15.15
Ul. Łazy nr parzyste od nr 10 do końca i ul. Żelaznogórska nr nieparzyste od nr 33 do 35 (pp.Rozemberg do p. Mikulskiej) i nr parzyste pod lasem od pp. Detków do nr 46 (p. Skuza)
Czwartek – 14.01 – od. godz. 15.15
Ul. Żelaznogórska strona parzysta od nr 10 p. Kozerawska do nr 44a p. Gajewska
Piątek – 15.01 – od. godz. 15.15
Ul. Żelaznogórska nr nieparzyste od 31 do 3 (od. Jolanty Fidler do pp. Żurawscy)
Sobota – 16.01 – od. godz. 9.00
Ul. Lubiczna nr nieparzyste od 27 do końca i nr parzyste od 44 do 28 (od pp. Tokar do pp. Detka)
Poniedziałek – 18.01 – od godz.15.15
Ul. Lubiczna nr nieparzyste od 3 do 25 (od pp. Rogozińscy do pp. Daniszewscy)
Wtorek – 19.01 – od godz.15.15
Ul. Lubiczna nr parzyste od 4 do 26 (od p. Domaszko do pp. Skrzyniarz)
Środa – 20.01 – od godz. 15.15
Kostomłoty I od pp. Śmiech i ul. Działkowa (od końca od pp Korża do pp. Dudek)
Czwartek – 21.01 – od godz.15.15
Kostomłoty I od p. Jarosława Zapałę do p. Adama Mikołajczyka
Piątek – 22.01 – od. godz. 15.15
od p. Wojciecha Jaśkowskiego do p. Adama Michtę
Sobota – 23.01 – od godz. 9.00
Kostomłoty I (od p. Marka Toporka do Mateusza Michtę)
Poniedziałek – 25.01 – od godz. 15.15
Kostomłoty I od pp. Michalscy do p. Adama Słoń
Wtorek – 26.01 - od godz.15.15
Kolęda dodatkowa