Intencje mszalne 14.10.2018 – 21.10.2018 r.

Do użytku wewnętrznego

XXVIII Niedziela  Zwykła – 14.10

  8.00  + Ryszarda i Maję Słoń, Antoniego, Stanisławę, Leszka i Adama Michtów

               ++ Słoń i Michta

  9.30 – 1. + Ewę Bielecką (gregorianka)

               2. + Zofię, Stefanię, Józefa Letkiewicz, Mariannę i Franciszka Polit, Tadeusza Biesiadę

 11.00 – 1. O Boże bł., dla Izy i Andrzeja z okazji 2 r. ślubu i O Boże., dla Cezarego

               2. O Boże bł., dla Karola z okazji 18 r. ur. i dla całej rodziny

 18.00 – + Jadwigę Lechsztef

 

Poniedziałek – Wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła  15.10

 17.00 – 1. gregorianka

               2. + Annę Toporek (sąsiadów z Zastawia i Gruchawki)

 18.00 – O Boże bł., dla Piotra w 25 r. ur.


Wtorek – Wspomnienie św. Jadwigi  Śląskiej – 16.10

 17.00 – 1. + Grzegorza w r. śm., Stanisława, Irenę Bednarskich, Franciszkę i Jana Cedro

                2. gregorianka

 18.00 –

 

Środa – Wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego  17.10

 17.00 – O Boże bł., dla Przemysława i Katarzyny w 12 r. ślubu, dla dzieci

 18.00 – 1. + Roberta Krzowskiego (od siostry z rodziną)

                2. gregorianka

 

Czwartek – Święto św. Łukasza, ewangelisty  18.10

 17.00 – O Boże bł., dla Anny i Michała w 10 r. ślubu i dla dzieci

 18.00 – 1. gregorianka

                2. + Genowefę i Juliana Brzezińskich, Krystynę Buryło, Tadeusza,

                        Janusza i Marka Piotrowiczów

 

Piątek – 19.10

 17.00 – 1. + Bogusława w r. śm., Bolesława, Aniele, Mieczysława, Jerzego i Zofię Żak,

                        Jarosława Korbę, Stanisława i Władysławę Zapała

               2. gregorianka

 18.00 – + Irenę Synak

 

Sobota – Wspomnienie św. Jana Kantego– 20.10

 16.00  ślub

 17.00 – 1. + Kazimierza Bazaka ++ z rodziny

                2. + Stanisława Szparę w 5 r. śm.

 18.00 – gregorianka

 

XXIX Niedziela  Zwykła – 21.10

  8.00 – + Antoniego w 18 r. śm i Małgorzatę Małek, Karola, Katarzynę, Mieczysława Rumasów,

                  Karola Boszczyka

  9.30 – + Ewę i Edwarda Bieleckich

 11.00 – 1. + Mieczysława Wychowaniec

               2. gregorianka

 18.00 – + Jana i Mariannę Osuch