Wizyta Duszpasterska – Kolęda 2014/2015
Wtorek – 30.12. od godz. 15.30
ul. Lisia i ul. Łódzka koło Targów ( od. p. Skowron– pp. Zapała)
Środa – 31.12 – od godz. 12.00
ul. Łódzka wokół Kościoła (od pp. Detka do pp. Marek)
Piątek – 2.01 – od godz. 15.30
ul. Łódzka nr parzyste – od p. Karyś do pp. Siciarskich i ul. Przęsłowa pp. Truchlewscy
Sobota – 3.01 – od godz. 10.00
ul. Łódzka nr nieparzyste – od. pp. Surowiec do pp. Adach
Poniedziałek – 5.01 – od. godz. 15.15
ul. Pracowników Leśnych – ul. Gruchawka (od. p. Kołodziej do p. Liszek)
Wtorek – 6.01 – od godz. 15.30
ul. Gruchawka – od pp. Jarząbek do p. Matanina
Środa – 7.01 – od. godz. 15.15
ul. Zastawie od pp. Smagałów do pp. Jakubowskich
Czwartek – 8.01 – od. godz. 15.15
ul. Zastawie od pp. Cudzik do pp. Zapała
Piątek – 9.01 – od godz. 15.15
ul. Piaseczny Dół ( od pp. Gałęzowskich do pp. Bednarskich) i ul. Łazy od nr. 44 do nr 40 (p. Szczepanek do p. Lasek)
Sobota – 10.01 – od godz. 10.00
ul. Iglasta, ul. Zastawie p. Gołuch i ul. Kaczowa (od. p. Niemiec do pp. Ziółkowskich)
Poniedziałek – 12.01 – od godz. 15.15
ul. Łazy nr nieparzyste od nr 3 do nr 37 (od. pp. Dudzic do pp. Jóźwik)
Wtorek – 13.01 – od godz. 15.15
ul. Łazy nr parzyste od nr 40 do nr 12 ( od pp. Zalewskich do pp. Ślusarczyków)
Środa – 14.01 – od godz. 15.15
ul. Łazy nr parzyste od nr 10 do końca i ul. Żelaznogórska nr nieparzyste od nr 33 do 35 (pp.Rozemberg do p. Mikulskiej) i nr parzyste pod lasem do nr 46 (p. Skuza)
Czwartek – 15.01 – od. godz. 15.15
ul. Żelaznogórska nr nieparzyste od 27 do 31 (od pp. Guzy do p. Jolanty Fidler) i ul. Żelazngórska nr parzyste od 44 do końca w stronę ul. Łódzkiej do p. Mikołajczyka
Piątek – 16.01 – od. godz. 15.15
ul. Żelaznagórska od 3 do 23 (od pp. Żurawscy do pp. Pela)
Sobota – 17.01 – od. 10.00
ul. Lubiczna nr nieparzyste od 3 do 25 (od pp. Rogozińscy do pp. Daniszewscy)
Poniedziałek – 19.01 – od godz. 15.15
ul. Lubiczna nr nieparzyste od 27 do końca i nr parzyste od 44 do 28 (od pp. Tokar do pp. Detka)
Wtorek – 20.01 – od godz. 15.15
ul. Lubiczna nr parzyste od 4 do 26 (od p. Domaszko do pp. Skrzyniarz)
Środa – 21.01 – od godz. 15.15
Kostomłoty I od p. Jarosława Zapałę do p. Adama Mikołajczyka (od 95 do 78)
Czwartek – 22.01 – od godz. 15.15
Kostomłoty I od 77 do 59 od p. Wojciecha Jaśkowskiego do p. Tadeusza Jołda
Piątek – 23.01 – od godz. 15.15
Kostomłoty I od 58 do 35 (od p. Mateusza Michtę do p. Marka Toporka)
Sobota – 24.01 – od godz. 10.00
Kostomłoty I od p. Aleksander Słoń do pp. Kołodziej
Poniedziałek – 26.01 - od godz. 15.15
Kostomłoty I p. Śmiech i cała ul. Działkowa
Wtorek – 27.01 – od. godz. 15.15
Kolęda dodatkowa