Msza dziękczynna na zakończenie roku szkolnego i akademickiego

włącz .

 25 czerwca 2015 o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza dziękczynna na zakończenie roku szkolnego i akademickiego. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą podziękować Panu Bogu za miniony rok szkolny i akademickich.

Serdecznie zapraszam

ks. Roman

Ulica Smolaka będzie miała chodnik

włącz .

Ok. 400 tys. zł kosztować będzie przebudowa ul. Smolaka w Kielcach. To niewielka ulica, tuż przy nowym węźle drogowym w Niewachlowie. Jej część zrobiono już w ramach budowy obwodnicy Kielc. Do przebudowy pozostał ok. 300-metrowy odcinek w granicach miasta, który jest w bardzo kiepskim stanie. Miejski Zarząd Dróg w Kielcach rozstrzygnął właśnie przetarg na wykonanie prac. Roboty ma przeprowadzić Kieleckie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych. Potrwają trzy miesiące. Oprócz nowej nawierzchni ulicy mieszkańcy zyskają także m.in. nowy chodnik, a także oświetlenie.

Serdecznie dziękuję tym, którzy podpisywali się pod petycją o oświetlenie naszej ulicy.

Dzień Matki u Józefa

włącz .

Dzień Matki w naszej parafii świętowaliśmy bardzo wesoło. Dzieciaki w świetlicy własnoręcznie uszyły dla swoich mam filcowe kosmetyczki oraz wykonały kolorowe laurki. Po nabożeństwie majowym w kościele odbył się koncert muzyczno-poetycki specjalnie dla wszystkich mam z naszej parafii w wykonaniu wychowanków świetlicy "4 KĄTY" u św. Józefa. Było bardzo uroczyście i radośnie. Zdjęcia z tego wydarzenia można zobaczyć w galerii. Zapraszamy!

Pielgrzymka do Sanktuarium w Kałkowie

włącz .

W sobotę 30 maja dzieci, które w tym roku przystąpiły do Pierwszej Komunii Świętej wraz z rodzicami i chętnymi parafianami uczestniczyły w dziękczynnej pielgrzymce do Kałkowa. Była uroczysta Msza Święta, zwiedzanie Sanktuarium i okolic, pokaz panoramy świętokrzyskiej obejmującej zarys historyczny naszego regionu oraz smaczny obiad. Zapraszamy do galerii.

Pierwsza Komunia Święta u Józefa

włącz .

17 maja w naszej parafii czternaścioro dzieci przyjęło po raz pierwszy Komunię Świętą. Zdjęcia z tego wydarzenia można zobaczyć w galerii. Zapraszamy.

Wizytacja kanoniczna O. Michele Piscopo

włącz .

Zapraszamy do galerii. Można tam zobaczyć krótką fotorelację z wizyty przełożonego generalnego Zgromadzenia Oblatów św. Józefa w naszej wspólnocie: czuwanie młodzieży, koncert w świetlicy oraz spotkanie z ministrantami.