Wycieczka do Bałtowa

włącz .

7 lipiec to był piękny dzień! Wygodnym autokarem szybciutko dojechaliśmy do Bałtowa.

Na początku wycieczki zwiedziliśmy Zwierzyniec Bałtowski z przepięknymi niespotykanymi w Polsce zwierzętami. Później JuraPark oraz muzeum ze skamieniałościami, a na końcu odpoczęliśmy na placu zabaw, gdzie dzieci mogły wykopać kości dinozaura. 
Wszyscy są bardzo zadowoleni z wycieczki. :)
galerii można obejrzeć fotorelację z tej wycieczki.

Festyn rodzinny

włącz .

Drugi Rodzinny Festyn " Ze św. Józefem na dobre i na złe" już za nami. Pomimo upału sporo rodzin miło spędziło popołudnie na wspólnych zabawach i konkursach. Największą radość sprawili wszystkim strażacy robiąc kilkakrotnie cudowny deszcz. :) Był też pokaz policyjnego psa, walka wikingów, dmuchana zjeżdżalnia, przepyszne ciasta upieczone przez parafianki oraz napoje.  Wolontariusze Diecezjalnego Centrum Wolontariatu zapewnili malowanie twarzy, tworzenie balonikowych zwierzaków i wielkich mydlanych baniek oraz zabawy cyrkowe. I choć z nieba lał się żar, dało się odczuć prawdziwie rodzinną atmosferę, nikomu nie brakowało energii do wspólnej zabawy. Relacja do obejrzenia w galerii.

Szkółka piłkarska

włącz .

Szkółka piłkarska u Józefa. Podczas wakacji program treningu jest następujący, we wtorki i czwartki:

  • Grupa młodsza o godz. 17.00
  • Grupa starszych o godz. 18.00. Informuję, że każdy może uczestniczyć w treningach w swojej grupie, są jeszcze wolne miejsca. Koszt uczestnictwa w treningach 50 zł na miesiąc od osoby.

 

Wycieczka

włącz .

Zapraszam serdecznie na wycieczkę do Pustelni Złotego Lasu w Rytwianach i  Baranowa Sandomierskiego (w programie m.in. zwiedzanie muzeum filmu Czarne Chmury, zamku i klasztoru). Wyjazd 8 sierpnia (sobota). Koszt 90 zł. Zapisy do 15 lipca.

ks. Roman

Msza dziękczynna na zakończenie roku szkolnego i akademickiego

włącz .

 25 czerwca 2015 o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza dziękczynna na zakończenie roku szkolnego i akademickiego. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą podziękować Panu Bogu za miniony rok szkolny i akademickich.

Serdecznie zapraszam

ks. Roman