Nekrolog

włącz .

W dniu 15.03.2015 odszedł do Pana mój tata Jan Westwal lat 68. Pogrzeb odbędzie się 17.03. 2015 o godz. 13 na cmentarzu w Aleksandrowie Łódzkim.

 

Ks. Roman Westwal osj

Proboszcz parafii św. Józefa Oblubieńca NMP w Kielcach

Śmierć Taty Ks. Proboszcza

włącz .

Z wielkim żalem i smutkiem informujemy o śmierci Taty księdza Proboszcza Romana Westwala.

 

Ferie u Św. Józefa

włącz .

Świetlica 4 KĄTY u Św. Józefa podczas ferii zimowych pomimo niesprzyjającej aury zapewniła dzieciom sporo atrakcji. Dwukrotnie najmłodsi wychowankowie mogli poszaleć w bawialni Raj Urwisa na ul. Okrzei. Byliśmy w Multikinie na bajce "Pingwiny z Madagaskaru", a w WDK zobaczyliśmy animację "Baranek Shaun". W Muzeum Dialogu Kultur dziewczynki podczas warsztatów z Biżuterii Antycznej wykonały własne bransoletki lub korale. Największą atrakcją okazał się wyjazd do Stadniny Koni w Dyminach, gdzie każde dziecko mogło usiąść na koniu i pojeździć oraz zwiedzić stajnię z przepięknymi rumakami. Na rozgrzewkę po zimowej przejażdżce mogliśmy zjeść gorącą kiełbaskę z ogniska i wypić ciepłą herbatę. Poza tym w placówce wesoło świętowaliśmy Światowy Dzień Kota, zakończony pięknymi kocimi portretami. Odbyło się również wiele gier i zabaw oraz konkursów z nagrodami. Były to bardzo udane ferie :) Fotorelację można obejrzeć w galerii.

Filmy z Rodzinnego kolędowania

włącz .

W związku z licznymi problemami związanymi z odtwarzaniem filmów z Rodzinnego Kolędowania, materiał wideo zamieszczono na innym serwerze.

Zapraszamy do obejrzenia filmów.